ЗОЛОТАЯ МАСКА - ФЕСТИВАЛЬ И ПРЕМИЯ

Children’s Weekend Programme 2020

13 March 2020
Drama Theatre `Paraphrase`, Glazov
Drama Theatre `Paraphrase`, Glazov
3 p.m.
Pushkin Theatre, Small Stage
/
3 p.m.
Puppet Theatre, Khanty-Mansiysk
Puppet Theatre, Khanty-Mansiysk
3 p.m.
Pyotr Fomenko Theatre, Old Stage
/
3 p.m.
Drama Theatre, Arkhangelsk
Drama Theatre, Arkhangelsk
4 p.m.
Meyerhold Centre
/
4 p.m.
Puppet Theatre, Khanty-Mansiysk
Puppet Theatre, Khanty-Mansiysk
5 p.m.
Pyotr Fomenko Theatre, Old Stage
/
5 p.m.
Drama Theatre, Arkhangelsk
Drama Theatre, Arkhangelsk
7 p.m.
Meyerhold Centre
/
7 p.m.
Drama Theatre `Paraphrase`, Glazov
Drama Theatre `Paraphrase`, Glazov
7 p.m.
Pushkin Theatre, Small Stage
/
7 p.m.
14 March 2020
TYuZ, Nyagan
TYuZ, Nyagan
1 p.m.
Pushkin Theatre, Small Stage
/
1 p.m.
TYuZ, Nyagan
TYuZ, Nyagan
4 p.m.
Pushkin Theatre, Small Stage
/
4 p.m.
Drama Theatre, Sarov
Drama Theatre, Sarov
6 p.m.
Moon Theatre
/
6 p.m.
TYuZ, Nyagan
TYuZ, Nyagan
6 p.m.
Pushkin Theatre, Small Stage
/
6 p.m.
Provincial Dances, Yekaterinburg
Provincial Dances, Yekaterinburg
7 p.m.
Meyerhold Centre
/
7 p.m.
15 March 2020
TYuZ, Krasnoyarsk
TYuZ, Krasnoyarsk
2 p.m.
Cultural Centre ZIL
/
2 p.m.
Theatre-Studio `First Theatre`, Novosibirsk
Theatre-Studio `First Theatre`, Novosibirsk
3 p.m.
Playwright and Director Centre, Stage on Sokol
/
3 p.m.
Youth Theater `Igra` (Game), Yekaterinburg
Youth Theater `Igra` (Game), Yekaterinburg
4 p.m.
Pushkin Theatre, Small Stage
/
4 p.m.
TYuZ, Krasnoyarsk
TYuZ, Krasnoyarsk
6 p.m.
Cultural Centre ZIL
/
6 p.m.
Theatre-Studio `First Theatre`, Novosibirsk
Theatre-Studio `First Theatre`, Novosibirsk
7 p.m.
Playwright and Director Centre, Stage on Sokol
/
7 p.m.
Youth Theater `Igra` (Game), Yekaterinburg
Youth Theater `Igra` (Game), Yekaterinburg
7 p.m.
Pushkin Theatre, Small Stage
/
7 p.m.
Satyricon, Moscow
Satyricon, Moscow
7:30 p.m.
Student Theatre at the High School of Performing Arts
/
7:30 p.m.
16 March 2020
Youth Theatre, Barnaul
Youth Theatre, Barnaul
7 p.m.
Moscow TYuZ
/
7 p.m.